סגור

  הפקות אירועי שטח, גיבושים וימי כיף

  במשך השנה אתם עובדים ומשקיעים את כוחכם ומרצכם במקום העבודה, דואגים להצלחתו ולהתפתחותו. מגיע גם לכם של הפגה, יציאה מהמסגרת, ריענון וחידוש כוחות, מגיע לכם יום גיבוש. כמו בכל שנה, כשמתקרב יום הגיבוש מתמנה אחראי לעניין,  עולים הרעיונות, ומתחילים הספקות מה כדאי לעשות, ועם מי כדאי לעבוד. חיפוש בגוגל, יראה לכם, שיש בשוק גופים רבים וטובים, ובאמת הם טובים.

  אנו ב"סיפור מסע" אמונים בשגרת יומנו על הפקת ימי גיבוש. מה שבשבלינו הוא מעשה יום-יום לכם, הוא אירוע מיוחד ויחיד בשנה, ולכן חשוב שיהיה מוצלח.

  אנו מבינים, שהיום הזה צריך להיות הכי מוצלח, ומיוחד. יום שהטעם שיישאר ממנו, יענג וירגש גם זמן רב אחרי שהוא נגמר. אנו, מבינים שהצוות שמונה רוצה להצליח ולהביא את התפוקה הגבוהה ביותר ליום זה.

  בשביל זה אנחנו כאן!!

  ב"סיפור מסע", הדברים נעשים באווירה משפחתית. תחושו בכך כבר בפגישות ההכנה ובשיחות הטלפון המקדימות. ומה יותר טוב מלחוש בתוך המשפחה. אופן העבודה שלנו, מאפשר לחלום שלכם, ולפנטזיה לבוא לידי מימוש.

  ב"סיפור מסע", עוטפים אתכם בכל הנדרש ליום זה. אנו עמכם החל משלב עיצוב ותכנון התכנית, ועד לאחר ביצועה, כאשר אנו ממלאים את כל הפונקציות הנדרשות החל מתחבורה, כלכלה, לינה, הסעדה ובוודאי שלל פעילויות וחוויות.

  אנחנו כאן בשבילכם!!

  למדנו שיש האוהבים ימי גיבוש סוערים מלאי אדרנלין – ויש המחפשים את השקט והרוגע.

  יש שאוהבים – לקבל ידע בנושאים שונים הקשורים לארץ ישראל ולסביבה – ויש שמעניין אותם החוויה עצמה.

  מזה או מזה – גם זה וגם זה....

  בתיאום עמנו נבנה את היום המותאם עבורכם.

  להלן מספר דוגמאות לימי גיבוש באזורים שונים של הארץ. הדברים האמורים להלן, הן רק דוגמאות, המאפשרות לכם לקבל רעיון ולפתח קו חשיבה לפעילות הנחוצה, תוך התאמה לצורככם, ולתקציב שהועמד ליום זה. 


  StoryPage