סגור

  חוויות באשקלון

  אשקלון, היא בלי ספק היעד התיירותי הבא של ישראל. על בסיס הממצאים הקיימים ועל בסיס הנופים הנהדרים והים הנפלא הולכת ומתפתחת תיירות נפלאה הכוללת: בתי מלון חדישים, מגוון פעילויות והפעלות לקבוצות, מסעדות נהדרות, חלקן ותיקות מאוד, ובעצם על מה שצריך מיום נפלא בעיר החוף. להלן שתי אפשרויות ליום גיבוש באשקלון.

  קבלת פנים בסגנון אשקלוני:

  נתחיל את היום בקבלת פנים נפלאה בגן הלאומי. בקבלת פנים: שתייה קרה, וחמה, מגוון מאפים טריים וטעימים, לחילופין כריכים טריים ובריאים.

  המרוץ למיליון באשקלון – פעילות אקסטרים:

  לאחר קפה של בוקר, התעוררתם ואתם מוכנים לפעילות. נתחלק למספר קבוצות, נקבל כתב חידה הכולל משימות ונצא לדרך. ככל שנפתור יותר חידות, כך נתקרב יותר לאוצר.

  הפעילות מורכבת ממשחקי חשיבה ומשחקי אתגר המותאמים לכל קבוצה, לפי יכולתה ולפי הכושר הגופני שלה.

  סיפור סיור:

  נמשיך לסיפור סיור, עם מורה דרך מספר סיפורים. ההדרכה מועברת בדרך סיפורית ובמוגשת בחן רב, כך, שהיא הופכת לחוויית טיול אחרת. נטייל באתרים שונים בגן הלאומי, בשכונת אפרידר, אותה בנו הדרום אפריקאים ובה חצר עם שני סרקופגים מהיפים שנמצאו בישראל עד עתה.

  טל הטיילת אל המרינה:

  נמשיך לטיול רגלי קצר לשעות אחר הצהרים על הטיילת של אשקלון. מסלול הליכה המתחיל באזור בתי המלון, עובר דרך קבר השיח, וממנו אל הלווייתנים ומשם אל המרינה היפה של אשקלון.

  סוגרים בארוחה טובה:

  נסגור את היום באחת המסעדות הטובות באשקלון – ויש רבות. אם אנו במרינה, אמליץ על אחת המסעדות הטובות שם, במרינה, מסעדות דגים למיניהן.
  הערות שאלות ותגובות


  StoryPage