סגור

  הפקת טיולי בוטיק וסיורים מיוחדים

  לפעמים הדברים צומחים מלמטה, מתוך השטח.
  והנה סיפור: באחד הימים קבלתי טלפון מבחור ישראלי שחי בארה"ב. הוא ביקש ממני למצוא לו מקום עם שקיעה מדברית, בה יוכל להציע לאהובתו להקים בית ביחד.סרקתי את נקודות התצפית במדבר, תוך שאני פוסל את זו ואת זו... לבסוף נחה דעתי, בתצפית למערב מכתש רמון, מהמרפסת ליד הר הגמל.
  בנינו לזוג הצעיר יום מיוחד במדבר, המשלב, ביקור במאהל בדואי, שם הופתע הזוג, כשלאוהל נכנס נגן עוד, וליווה את הביקור בקטעי נגינה ושירה. המשכנו לחוות בודדים, כאן טעמנו גבינות עיזים ויוגורט ובאחרת טעמנו יינות מיקבים מדבריים...
  הגענו למכתש רמון לקראת שקיעה. במרפסת התצפית חיכה להם שולחן עם מטעמים משובחים, יינות, גבינות, סלטים איכותיים, פרות יבשים ועוד. המרפסת כולה כוסתה בשטיחים בדואים בצבע אדום, אשר ביחד עם השקיעה המדהימה במדבר, השוו לאירוע נופך מיוחד.
  תשאלו בוודאי – אם לאחר כל המאמץ הזה, היא הסכימה....
  אז כן – הם כבר הורים לילדה מקסימה.

  ________________________________________________________________________________________________________________________________________

  בפעם אחרת, הטלפון צלצל, ומהעבר השני, שוחחה אימא, שביקשה שאבנה לה טיול חתונה. מזה טיול חתונה שאלתי? והיא ענתה, שהבן שלה, לא רוצה חתונה באולם, הוא רוצה משהו אחר. וכך נולד הרעיון של טיול חתונה.
  ההורים גרים בהונג קונג (הם שליחי חברת צים), החתן גר בסינגפור, והכלה סינית.
  ובכן, לאחר תכנונים רבים יצאנו לדרך לגליל - בבוקר אביבי ונחמד. הטיול היה סביב דתות וקבוצות אתניות בישראל. את היום התחלנו בביקור אצל הבדואים בשבלי, המשכנו לאירוח צ'רקסי כפר קמא, משם לדרוזים, ואל הבהאים וכן הלאה, עד סופו של היום שהיה בעכו.
  בכל אחת מהתחנות, שבקרנו הלבישו את החתן והכלה בבגדי חתן כלה מסורתיים.

  אירוע רדף אירוע, הלקוחות המרוצים סיפרו לחברים, שסיפרו לחברים... כך הגיעו אלינו עוד ועוד בקשות מיוחדות לטיולים מיוחדים. 
  טיולי בר מצווה מיוחדים, טיולי ימי הולדת בעקבות תחנות בחייה של הסבתא או הסבא. טיול  זריחה ממרומיו של הר אשר אליו צועדים במהלך הלילה. או טיול קבלת שבת אל השקיעה ביום שישי.
  אם גם אתם רוצים אירוע מיוחד, שייזכר לזמן ניכר.
  אנו כאן לרשותכם. 


  StoryPage