סגור

  טיולי בתי ספר, הפקת סדנאות ופעילויות לילדים

  אי שם, בראשית הציונות, הובן, שכדי לייצור את החיבור הנכון, בין העם השב מהגלות, לבין חלקת הארץ הזו, צריך להכיר אותה ולדעת אותה.

  די מהר הובן, שעיון בספרי ההיסטוריה, בתנ"ך ובשאר המקורות אינו מספיק, וכי אין טוב, מההכרות מעמיקה בשטח. רבות סופר על המורים והמדריכים המיתולוגיים, אלה שהכירו את הארץ את שביליה ואת אתריה משוטטות מחקירה אישית ומקריאה מרובה. ביניהם נמנה את מורי הטבע מרגולין, כרמי, זאב וילנאי, יוסף אור, פיני אמיתי, ועוד.

  באותם ימים, ואף שנים אח"כ, את הטיולים השנתיים הדריכו מורי בית הספר: המורה לתנ"ך, סיפר על מלחמת שאול האחרונה בגלבוע, או על אליהו בכרמל; המורה לגיאוגרפיה נתן סקירה גיאוגרפית והצביע על תופעות בנוף, והמורה לספרות קרא את שירו של טשרניחובסקי: "הבלדה בעין דור. 

  כך טיילו אז, שנים עברו מאז. הדרכת טיולים הפכה למקצוע בפני עצמו. ממדריך הטיולים נדרשות מיומנויות רבות, והתמצאות בעולמות ידע שונים. מדריך הטיולים נדרש לדעת לשלב בין תחומי הידע הללו, כך שיוגשו למטייל כיחידה אורגנית אחת. 

  אלא, שאין די במדריך טוב, כדי לייצור טיול טוב. טיול טוב, נמדד באיכות הארגון שלו בעמידה על הפרטים הקטנים, בבנייה נכונה של מסלול, ובתמהיל נכון של אתרים, חוויות ומסלולים.

  לאחר שנים רבות, בהם היינו מדריכים, בגופי הדרכה שונים, פנינו לדרך חדשה, והקמנו את: "סיפור מסע" מתוך מטרה לשרת אתכם נאמנה.

  בסיפור מסע, לוקטו מדריכים איכותיים בעלי ניסיון וידע רב, כולם מוסמכי משרד החינוך ובעלי תעודת הדרכה. בנוסף, רובם בעלי תעודת מורה דרך, המעניק להם ידע מקיף ועמוק יותר.

  לסיפור מסע, צוות לוגיסטי מעולה, בעל ניסיון ויכולת תפעול ותפקוד במצבי שיגרה ובמצבי לחץ. כך, שנוכל להעניק לכם, את הליווי הלוגיסטי הנדרש במהלך תכנון הטיול, ובעת ביצועו.

  בסיפור מסע, מקפידים על חדשנות בטיול, על מציאת מסלולים חדשים, תוך שמירה על הדברים הישנים והטובים, כך שצוות המורות (אשר יוצא שנה אחר שנה, לאותו מסלול), יוצא לאתרים חדשים, ומעניינים, ונהנה ביחד עם התלמידים.

  אנו בסיפור מסע רוצים שתצאו לטיול בראש שקט, תאפשרו לתלמידים ולצוות החינוכי ליהנות מיום טיול (או גיבוש), ותחזרו עם חוויה לשנה הבאה. 


  StoryPage